EVA JAROŠOVÁ

V dětství mne formovalo a ovlivňovalo mnohé, jako každého z nás. Jsem z generace, která vyrostla na Karafiátových Broučcích. Jejich něha, citlivá vnímavost jeden druhého a harmonie mi zůstala v srdci jako světlý odkaz touhy mého hledání v životě.

A jak to tak bývá, když je touha nezměrná a vy se nevzdáváte ve svém hledání, odměna smí přijít. Našla jsem cestu k celistvosti, kterou mohu kráčet, poznávat a nejen to, bylo mi dovoleno i obohacovat druhé, kteří stejně tak jako já usilují o přesvědčení existujícího moudrého uspořádání světa.

V současnosti působím konzultacemi v oblasti duševní a fyzické rovnováhy, které časem rozkvetly i do celostní péče pomocí Bachových esencí, tichého a hojivého barevného světla nebo hloubkovou regenerací na Schumann 3D systému. Jako lektorka jógy poskytuji inspiraci se všemi jejími jinotaji, podporujícími harmonii v proudu života.

Jelikož každé setkání je cenné, vedené, zázračné, je jako kniha, z níž učíme se číst... Těším se na to, až vás poznám, můžeme si předat leccos ze svých pokladů a obohatíme se vzájemností, darem přítomného okamžiku. Z celého srdce a přáním kráčet pospolu v Lásce, úctě a harmonii... 

Eva Jarošová


Připravuji pro vás: 

Text se upravuje...