SVATOSLAVA DOLANSKÁ

Quo vadis

"Kam kráčíš"

Román polského spisovatele Henryka Sienkiewicze mě v mých 17 letech velmi oslovil. Život šel dál, nezdary, omyly střídaly úspěchy i radosti. Občas prolétla hlavou myšlenka - kam kráčíš? Nevěnovala jsem jí však pozornost, jakou si zasloužila. V záplavě ruchu a chodu života rychle zapadla. Po mnoha letech začala na mě tato otázka doléhat intenzivněji a já začala hledat odpověď. Našla jsem ji, už tenkrát v 17 letech, ale žít, chápat a plně prožívat, jsem ji začala až nyní. 

"Kráčím domů" do světa pravdy a lásky.

Mějme se rádi, pomáhejme si a obohacujme se navzájem už třeba jen tím, že se budeme setkávat na našich akcích. Těším se na vás...

 Svatoslava Dolanská


Má nabídka pro vás: 

"Zaváté doby se probouzejí"

"Z doznělých tisíciletí"

Besedy nad knižní řadou výjimečných knih, z nichž každý může čerpat moudrost a poznání pro svůj současný život. 

Historie je pro mě "tajemnou dámou", která mě vždy přitahovala, nejen děním přítomného okamžiku, kdy lidé svým životem vytvářeli na zemi buď zlo nebo dobro, ale i tím, jak svou svobodnou vůlí, netušíc, tkali budoucnost. Ukázalo se však, že to dobré a krásné, co dávné národy vytvořily, bylo nutné postupně zahalovat a chránit před stále se více rozmáhajícím zlem, které nezadržitelně zaplavovalo zemi.

Knižní řada "Zaváté doby se probouzejí" a "Z doznělých tisíciletí" poodhaluje závoje pravdy o tehdejších národech bez příkras a lidských výmyslů.

Čtením těchto knih jsem získala nový pohled na historii, neboť jsem velice silně vnímala, že jejich obsah nevychází jen z pozemských studií a doložených faktů, ale že byl duchovně přijat z vyšších zdrojů. Žádné dění ve stvoření se totiž neztrácí, nýbrž zůstává nesmazatelně zachováno v "knize stvoření".

S úžasem, možná hluboce pohnuti, budeme pozorovat, jak se odhalují závoje zakrývající dosud skrytou minulost. Můžeme získat duchovní přehled, který nás dovede k poznání souvislostí od minulosti až po dnešní dobu, ve které se uzavírá kruh všeho dění.

Pojďme se společně vydat po stopách zavátých dob, kdy v příbězích těch, kteří nesli v dávných dobách na všech kontinentech učení o Bohu a nejvyšších hodnotách života, nalézáme původní, jednotnou Pravdu.

Co se na setkáních nad těmito výjimečnými díly v nás, v našem nitru probudí? Jaké struny poznání se v nás rozeznějí? Nevím, ale moc se na to těším. S vámi.

Od roku 2022 bych se s vámi ráda postupně setkávala nad životopisy z řady "Doznělých tisíciletí":

  • Život Ježíšův na zemi
  • Mojžíš
  • Lao-ć (Čína)
  • Buddha (Indie)
© Založeno v roce 2021 DŮM CLEMATIS
Správkyně webu: Regina Říhová, tel: +420 737 915 006, e-mail: zivotemkezdravi@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!