OTÁZKY A ODPOVĚDI


Kde se o vás lidé mohou dozvědět? Neviděl/a jsem nikde reklamu. Přivedla mě náhoda.

Jsme ženy, které nevěří na náhody... jen na zákony. Ty Nejvyšší. Afinita (přitažlivost stejného druhu) je jedním z nich. A na tu jsme vsadily. Jsme v absolutní důvěře, že nás v pravou chvíli najdou ti praví lidé. Myslím, že Vás nepřivedla náhoda :). K šíření informací o nás jsme se rozhodly používat pouze naše webové stránky a po odeslání našeho "Formuláře pro zasílání aktualit a GDPR" se můžete stát součástí naší databáze návštěvníků, dále pak na webových stránkách volného společenství pomáhajících žen "Životem ke zdraví" a v Kulturním kalendáři města České Budějovice.


Může se stát lektorem Domu Clematis každý, kdo má zájem? 

Ne, žel, v základu to není možné. Už od začátku jsme se obě shodly, že chceme vytvořit lektorský tým z přátel a lidí, jejichž vnitřní postoje a životní hodnoty rezonují s těmi našimi. Naším cílem není naplnit sály množstvím akcí a lektorů s pestrou nabídkou. Naším cílem je sdílet s lidmi prostý život a na cestě k němu si pomáhat a podporovat se. A protože není duchovno jako duchovno, nám osobně se jako nosič nejvyšší kvality vždy osvědčily spíše malé homogenní týmy a skupiny. Má to své kouzlo i přitažlivou sílu. Z naší strany se však určitě nejedná o žádnou izolaci. Každého zájemce rády vyslechneme, a pokud mezi námi dojde k rezonanci, rády ho v našem týmu přivítáme.

A zde ještě jeden podnět, který nás inspiroval:

"... Začal tím, že líčil vodu jako obdivuhodný nápoj, určený žíznícímu k osvěžení. I mléko je pro mnohé osvěžením. Smícháme-li však mléko s vodou, přestane být voda osvěžujícím nápojem a mléko ztratí svou sílu, kterou předává slabým." (Buddha)


Je možné si u vás pronajmout prostory?

Odpověď na tuto otázku částečně souvisí s odpovědí předchozí. V základě to možné není, ve výjimečném případě ano.


Můžeme si u vás nechat naše letáky? Máme obdobnou nabídku.

Nikoliv. Rozhodly jsme se, že cizí letáky nebudeme nabízet. Ani my své nebudeme roznášet a nabízet, pokud by nám nepřišel podnět nebo nabídka z venku. Naší reklamou a zdrojem informací je databáze spokojených návštěvníků, kteří přijíždějí z celé republiky a svoji zkušenost šíří dále.


Pracuji se skvělými produkty pro zdraví. Mohu si u vás udělat prezentaci?

I zde jsme se rozhodly, že prezentacím potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a zařízení, které souvisí s obchodem, se věnovat nebudeme. Je možné nabídnout prezentaci společenství pomáhajících žen "Životem ke zdraví", se kterým spolupracujeme. Pokud ale mají naši lektoři lety ověřené produkty, pak se tyto včetně letáků stávají součástí našich svépomocných kurzů, ale pouze formou doporučení a inspirace, nikoliv obchodní prezentace.


Jak jsou u vás nastaveny ceny?

Ceny kurzů a přednášek si lektoři nastavují sami. Rády bychom s našimi lektory i návštěvníky ctily zákon rovnováhy, zákon, v němž je ve vesmíru udržována harmonie. Tedy, aby na obou stranách byla vyváženost a spokojenost.


Smím parkovat v areálu Domu Clematis?

Pokud přijedete jako lektor, tak ano. Pokud přijedete jako návštěvník, tak z důvodu nedostatku parkovacích míst to možné není. Snažily jsme se tedy alespoň uveřejnit na záložce "Kontakt" možnosti parkování v blízkém okolí.


Jak se stavíte k opatřením vlády ohledně covid-19?

Sledujeme informace o aktuálních opatřeních vlády ČR a respektujeme je podle zákona 94/2021 Sb. k ochraně obyvatelstva před dalším rozšířením onemocnění covid-19.


Helena Veselá a Svatoslava Dolanská

© Založeno v roce 2021 DŮM CLEMATIS
Správkyně webu: Regina Říhová, tel: +420 737 915 006, e-mail: zivotemkezdravi@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!