Mgr. LUCIE KOPŘIVOVÁ

koprivova.pilates@gmail.com
koprivova.pilates@gmail.com

Už od dětství byla mou vášní příroda a s ní spojené lezení po skalách. Od aktivního sportu byl už jen malý krok k potřebě pochopit zákonitosti lidského těla.

Denně mě udivuje absolutní dokonalost každé naší součástky. A jak říkám často na svých lekcích pilates: "Vše je již hotovo, pojďme se jen znovu naučit dýchat, napřímit se a pohybovat."

Vzdělání a studium je nedílnou součástí mého života. Prošla jsem si vše od klasických začátků, učila se u nejlepších učitelů a lektorů a vždy jsem si odnesla další dílek do skládačky.

Ale co jsem si nemohla nastudovat a načíst byly stovky hodin práce nad těly mých klientů a s těly mých klientů, nad jejich příběhy a nad jednotlivými situacemi, které mi jsou stále největším učitelem. Děkuji, že takto mohu denně být .

Lucie Kopřivová


Má nabídka pro vás: 

SEMINÁŘE


"Zdravá páteř - tělo bez bolesti"

je ucelený program, který klade důraz na tělo jako celek. Je určen každému, kdo se rozhodl věnovat se svému tělu.

Většinu z nás v dnešní době občas "bolela záda". Ať je to z důvodu nerovnoměrného zatížení, špatných stereotypů nebo nedostatku správného pohybu. Příčiny jsou různé a málokdy je čas se k nim "dopátrat" při běžné návštěvě ordinace či rychlé rehabilitaci. Dokonalý systém našeho těla a pochopení jeho nejdůležitější zákonitostí a převedení těchto zásad do běžného života mým klientům i mně samotné pomohl. Pomohu vám pochopit jak správně nastavit pánev, jak správně dýchat a jak napřímit páteř. Naučím vás jak na postupné změny v každodenním životě v "používání" a vnímání těla. Ukáži vám, jak začlenit určité změny do každodenních činností jako je sezení, stání, řízení auta nebo i sportování.

Přes pochopení a vysvětlení se mi již přes 10 let daří mým klientům zlepšovat jejich život, vracíme se zpět k jejich oblíbeným sportům, zbavujeme se omezení, ale i prášků proti bolestem.

V tomto duchu jsem pro vás připravila semináře, které se budou konat jednou za měsíc v sobotu, s časovou dotací 9-12 hod. a 13-16 hod., s přestávkou 1 hodinu na oběd.

Zaměření seminářů:

  1. Dech a zdravá záda I. a II. část - základní seminář, který je určen nejen "bederkářům" a "plotýnkářům".
  2. Pánevní dno I. a II. část - pánevní dno je velká neznámá pro většinu z nás, máme ho posilovat nebo relaxovat?
  3. Chodidlo - patní ostruha, vbočený palec, propadlé klenby, to vše je obsahem tohoto semináře, včetně manuálních technik.
  4. Kyčelní kloub a denní pohyb - jaký kloub máme největší a nejdůležitější v těle, proč bolí zejména "bederkáře", jak s ním mohu pracovat?

Obsah každého semináře:

  • Teoretická část - základní a srozumitelné vysvětlení stavby a funkce dané části těla
  • Sestava cviků na domácí cvičení, jak relaxační, tak aktivační
  • Nácvik zásad do běžného života a do denního používání
  • Možnost natočení si základních cviků nebo nafocení
© Založeno v roce 2021 DŮM CLEMATIS
Správkyně webu: Regina Říhová, tel: +420 737 915 006, e-mail: zivotemkezdravi@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky