ANDREA FREIOVÁ

Jako každý jsem i já zažila v životě okamžiky, které mne nutily přemýšlet. 

Byla doba, kdy mi náročné zaměstnání přinášelo sice finanční hojnost, ale zároveň mne velmi vyčerpávalo. Jsem moc ráda, že jsem právě v té době mohla na své životní cestě potkat lidi, kteří mi ukázali cíl, k němuž bych mohla směřovat. A tak jsem po absolvování kurzů a studia čchi-kungu a grafoterapie měla jasno, kam mé další kroky povedou. Šířit tyto metody dál mi dávalo a dává smysl. 

Čchi-kung pro mne znamená úžasné spojení pohybu, relaxace a meditace v dokonalou harmonii. Když se mu lidé poctivě věnují, po čase zjistí, že získávají mnohem více, než jen zdravé tělo a odpočatou mysl. Díky čchi-kungu můžu udržovat své tělo v dobré fyzické i psychické kondici a zároveň odpočívat a doplňovat síly. Já osobně během cvičení vnímám hluboký vnitřní klid a cítím se vědomá v přítomném okamžiku. Také mi pomáhá na mé duchovní cestě k poznání vyššího Já a rozvoji intuice. 

Grafoterapie přináší obecně do života člověka rozvoj osobnosti pomocí písma. První, co mě napadlo, když jsem o ní slyšela poprvé, bylo: "Je to vůbec možné? Psát a přitom měnit stereotypy chování? Přeměnit strachy a obranné mechanismy v něco, čeho se nemusím bát a co mi bude prospívat? A to "jen", když budu psát pod vedením lektora?" Připadalo mi to tak zajímavé, že jsem to musela zkusit. Nakonec se pro mě stala grafoterapie způsobem, jak být sám sobě terapeutem. Cílená změna písma mi pomohla změnit naučené reakce a nesloužící modely chování, které mi bránily na cestě k mým cílům. Naučila mne najít to, co mi vyhovuje a užívat si to.

Kromě spojení čchi-kungu s grafoterapií se poslední dobou však mnohem více věnuji spojení čchi-kungu s etikoterapií. V této kombinaci mohu ještě více pracovat s klienty cestou vědomého dechu, pohybu, mysli, Ducha, Lásky a Víry...

Etikotetrapie je léčení mravností, které pomáhá při procesu sebeuzdravování a vědomého růstu těch, kteří už chtějí převzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou a uzdravit se sami. Etikoterapeut je "jen" pasivním zrcadlem, které nabízí duchovní vhled do životní situace nemocného. Ten si pak nachází sám místo, kde se odklonil od zákona Lásky a Jednoty.

Na otázku, zda mají grafoterapie a etikoterapie s čchi-kungem něco společného, odpovídám: Ano mají. Mají sílu pozitivně působit na život lidí. Během obou mohou poznávat sami sebe a díky času a pozornosti, který si věnují, se jim dostává odměny v podobě zdraví, klidu, vyrovnanosti, vnitřní síly a odvahy ke změně.

Já sama mám už od dětství velmi ráda sport, pohyb v přírodě, tanec a setkávání se s lidmi. Zároveň hledám stále cesty, jak se rozvíjet, směřovat stále vpřed a poznávat nové lidi. A nejlepší způsob, jak někoho poznat je se s ním osobně setkat. O tom jsem přesvědčena. 

A tak se budu těšit na viděnou, kdy budu moci poznat i já Vás.

Andrea Freiová


Má nabídka pro vás:

KURZ


Čchi-kung

Kurz, který bych vám ráda nabídla jednou za týden, je určen začátečníkům, nováčkům i těm, kteří o čchi-kungu něco ví. 

Účastníci získají základní informace o taoistické filozofii a ozdravném cvičení ČCH-KUNG, osvojí si vědomou práci s tělem, dechem a hybnou silou v těle. 

Seznámí se s automasáží (akupresurou), s cviky ze sestavy Osm kusů brokátů, s orgánovým cvičením Pěti elementů a vědomou relaxací.

Cílem mých hodin je díky čchi-kungu ve vás rozproudit životní energii čchi v celém těle, rozvinout sílu a zvýšit pružnost, posílit svaly, zlepšit rovnováhu, zklidnit mysl a uvolnit nahromaděný stres a emoce.

© Založeno v roce 2021 DŮM CLEMATIS
Správkyně webu: Regina Říhová, tel: +420 737 915 006, e-mail: zivotemkezdravi@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!